W Ośrodku Zorza, turnus rehabilitacyjny to nie tylko leczenie, ale także wypoczynek i relaks. W ciągu dnia, możesz skorzystać z animacji i innych atrakcji, które pomogą Ci zrelaksować się i zapomnieć o codziennych troskach. Wieczorem, zachód słońca to jest ukoronowanie dnia. 👑 Jeśli szukasz turnusu rehabilitacyjnego z dofinansowaniem z PFRON, to Ośrodek Zorza jest idealnym miejscem dla Ciebie. Ośrodek oferuje turnusy rehabilitacyjne z dofinansowaniem z PFRON dla osób z orzeczeniem o niepełnosprawności. Dzięki temu, turnus rehabilitacyjny w Ośrodku Zorza jest dostęp-ny prawie dla każdego. W Ośrodku Zorza, turnus rehabilitacyjny to nie tylko czas na leczenie, ale także na romantyczne chwi-le we dwoje. Wspólnie, możecie podziwiać piękno Dziwnówka i zachwycać się niesamowitymi za-chodami słońca. Wieczorem, przy dźwiękach szumu fal, możecie spacerować po plaży, trzymając się za ręce i delektując się każdą chwilą patrząc sobie w oczy… 👀😻 Turnus rehabilitacyjny w Ośrodku Zorza to także idealna okazja na odkrycie piękna Dziwnówka. W ciągu dnia, możesz skorzystać z różnych atrakcji, takich jak wycieczki rowerowe, spacery po okolicy, czy rejsy statkiem. Wieczorem natomiast, odrobinę przyjemności doda wizyta w jednej z okolicznych kawiarni gdzie patrząc sobie w oczy i dotykając kolanami możecie przeżywać niesamowite chwile które się pamięta bardzo długo.… 🖊🖊

Ciepło, cieplej, upał …

Rekord ciepła w Dziwnówku.

Dzisiaj

zanotowano nowy #rekordciepla, na terenie ORWZORZA, o godzinie 11.50 termometr wskazał 39 °C

Dla niektórych jest to zbyt wysoka temperatura, należy wziąć jednak pod uwagę charakterystykę otoczenia. Lekka, bardzo przyjemna bryza od morza, wilgotność powietrza sięgająca 75%, a przede wszystkim morski aerozol. Te wszystkie elementy połączone ze sobą powodują, że ciepło jest jednak odczuwalne zdecydowanie łagodniej niż w dużym mieście, gdzie mury się nagrzewają cały dzień a wieczorem to ciepło oddają do otoczenia. Jest ciepło i bardzo przyjemnie, i tak będzie.

Nie czekaj, zarezerwuj swój pobyt, skorzystaj z gotowego formularza:

Rezerwacje – ORW Zorza

Porównaj gdzie jest cieplej, w #orwzorzaczy czy może w innych znanych i ciekawych miejscach.

Ośrodek Rehabilitacyjno-Wypoczynkowy ZORZA | Facebook

#pleasantlyonasunlounger #najlepszaplażawpolsce #delikatnieicierpliwie #chill&cool

1 komentarz. Zostaw komentarz

  • W kolejnym dniu, tj. 20 czerwca 2021, zanotowano w tym samym miejscu, na tym samym termometrze jeden stopień więcej czyli 39 stopni. Od tego dnia oficjalnym rekordem temperatury w ORW ZORZA jest 39 stopni w cieniu.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wypełnij to pole
Wypełnij to pole
Proszę wpisać prawidłowy adres e-mail.
You need to agree with the terms to proceed

lato na plaży
Menu
Skip to content