Definicje nie tylko o zdrowiu

ADMIN
Ośrodek Rehabilitacyjny Zorza w Dziwnówku:

Ośrodek Rehabilitacyjno-Wypoczynkowy Zorza w Dziwnówku prowadzi działalność od kilkunastu lat. Początkowo swoja ofertę kierował do dzieci organizując kolonie, obozy. Od kilku lat jednak zdecydowana większa część oferty dotyczy organizacji turnusów rehabilitacyjnych, wczasów z zabiegami rehabilitacyjnymi, warsztatów i szkoleń. W ośrodku można zorganizować np. warsztaty z nauką obsługi komputera i podstawami obsługi portali społecznościowych: Facebook, Twitter, nk. Ze względu na bliskość do plaży (tylko 100 m.) Ośrodek Zorza to idealne miejsce na wypoczynek nie tylko letni. Ośrodek Zorza to teren ogrodzony, bezpieczny i zamykany na noc. Dział medyczny oferuje zabiegi rehabilitacyjne a kuchnia domowe smaczne posiłki.

Turnus rehabilitacyjny:

Turnus rehabilitacyjny jest formą zorganizowaną aktywnej rehabilitacji społecznej połączonej z elementami wypoczynku, głównym celem jest ogólna poprawa psychofizycznej sprawności oraz rozwijanie umiejętności społecznych uczestników, między innymi przez nawiązywanie i rozwijanie kontaktów społecznych, realizację i rozwijanie zainteresowań, a także przez udział w innych zajęciach przewidzianych programem turnusu. Turnus rehabilitacyjny może zawierać aktywne zabiegi rehabilitacyjne jednak są one wyłącznie dodatkiem, uzupełnieniem rehabilitacji społecznej. Turnus rehabilitacyjny bez zabiegów również może zostać dofinansowany z PFRON.  Turnusy organizuje się jedynie na terenie Polski.

 

Ośrodek Rehabilitacyjny Zorza w Dziwnówku:
  • Ośrodek Rehabilitacyjno-Wypoczynkowy Zorza w Dziwnówku prowadzi działalność od kilkunastu lat. Początkowo swoja ofertę kierował do dzieci organizując kolonie, obozy. Od kilku lat jednak zdecydowana większa część oferty dotyczy organizacji turnusów rehabilitacyjnych, wczasów z zabiegami rehabilitacyjnymi, warsztatów i szkoleń. W ośrodku można zorganizować np. warsztaty z nauką obsługi komputera i podstawami obsługi portali społecznościowych: Facebook, Twitter, nk. Ze względu na bliskość do plaży (tylko 100 m.) Ośrodek Zorza to idealne miejsce na wypoczynek nie tylko letni. Ośrodek Zorza to teren ogrodzony, bezpieczny i zamykany na noc. Dział medyczny oferuje zabiegi rehabilitacyjne a kuchnia domowe smaczne posiłki.