Dziwnów koncertowo i sportowo…

#Dziwnówek

niewielka ale bardzo sympatyczna miejscowość,

w której nie sposób się nudzić.

W przypadku gdy przyjdzie do nas ochota, na większą rozrywkę, należy się wybrać do pobliskiego Dziwnowa. Można tam, pojechać busem, melexem, rowerem, hulajnogą elektryczną, pójść na piechotę albo pobiec.
Do Dziwnowa ponownie zawitają sportowe i muzyczne gwiazdy. Już od 12 sierpnia 2021, rozpoczyna się sportowe i artystyczne święto w Dziwnowie.  Artystyczne, ponieważ przy okazji XIX Festiwalu Gwiazd Sportu odbędą się koncerty znanych i lubianych zespołów.
Wystąpią:
Piersi, Patrycja Markowska, IRA
Każdy koncert tych wykonawców, będzie wieńczył dzień tego sierpniowego wydarzenia. Na tym oczywiście nie koniec, bowiem można się spodziewać również kolejnych, niezwykle utytułowanych sportowców, którzy będą w Dziwnowie przez cały czas festiwalu. Niektórzy odsłonią repliki zdobytych medali. Czekają nas zatem trzy pełne najróżniejszych atrakcji dni, które każdorazowo będą zwieńczone długim koncertowym wieczorem. W festiwalowym planie nie zabraknie także wyborów Miss Sportu, które rokrocznie budzą bardzo duże zainteresowanie, nie tylko męskiej widowni – #Festiwal Gwiazd Sportu w Dziwnowie, odbędzie się w dniach 12-14 sierpnia 2021 roku. Przez tych kilka dni Dziwnów będzie bez wątpienia Letnią Sportową Stolicą Polski.
Aleja Gwiazd Sportu – To fragment ulicy Reymonta w Dziwnowie, przy którym odsłaniane są postumenty z replikami medali.
Namiot festiwalowy – Namiot w którym odbywają się spotkania ze sportowcami, ustawiony na plaży, przy zejściu od ulicy Reymonta.
Scena koncertowa – plac przy ulicy E. Orzeszkowej, na którym odbywają się koncerty i imprezy towarzyszące festiwalowi. Teren otwarty po godzinie 16:00

Podsumowując, festiwal gwiazd odbędzie się w dniach 12-14 sierpnia i nie może Nas tam zabraknąć.

#NeverGiveUp #LetsMeet #FreeBritney #FestiwalSportu #Dziwnówek

 

źródło: www.dziwnow.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wypełnij to pole
Wypełnij to pole
Proszę wpisać prawidłowy adres e-mail.
You need to agree with the terms to proceed

W wakacje występy znanych piosenkarzy i zespołów muzycznych.
Menu
Skip to content