W Ośrodku Zorza, turnus rehabilitacyjny to nie tylko leczenie, ale także wypoczynek i relaks. W ciągu dnia, możesz skorzystać z animacji i innych atrakcji, które pomogą Ci zrelaksować się i zapomnieć o codziennych troskach. Wieczorem, zachód słońca to jest ukoronowanie dnia. 👑 Jeśli szukasz turnusu rehabilitacyjnego z dofinansowaniem z PFRON, to Ośrodek Zorza jest idealnym miejscem dla Ciebie. Ośrodek oferuje turnusy rehabilitacyjne z dofinansowaniem z PFRON dla osób z orzeczeniem o niepełnosprawności. Dzięki temu, turnus rehabilitacyjny w Ośrodku Zorza jest dostęp-ny prawie dla każdego. W Ośrodku Zorza, turnus rehabilitacyjny to nie tylko czas na leczenie, ale także na romantyczne chwi-le we dwoje. Wspólnie, możecie podziwiać piękno Dziwnówka i zachwycać się niesamowitymi za-chodami słońca. Wieczorem, przy dźwiękach szumu fal, możecie spacerować po plaży, trzymając się za ręce i delektując się każdą chwilą patrząc sobie w oczy… 👀😻 Turnus rehabilitacyjny w Ośrodku Zorza to także idealna okazja na odkrycie piękna Dziwnówka. W ciągu dnia, możesz skorzystać z różnych atrakcji, takich jak wycieczki rowerowe, spacery po okolicy, czy rejsy statkiem. Wieczorem natomiast, odrobinę przyjemności doda wizyta w jednej z okolicznych kawiarni gdzie patrząc sobie w oczy i dotykając kolanami możecie przeżywać niesamowite chwile które się pamięta bardzo długo.… 🖊🖊

Ośrodek Zorza

Na terenie Ośrodka Rehabilitacyjno – Wypoczynkowego Zorza prowadzona jest działalność polegającą na organizowaniu:

 • turnusów rehabilitacyjnych z dofinansowaniem PFRON, EFS, Fundacji i Stowarzyszeń,
 • turnusów rehabilitacyjnych bez dofinansowania,
 • wczasów  z rehabilitacją,
 • obozów sportowych,
 • krótkich pobytów z wyżywieniem,
 • szkoleń.

Na terenie Ośrodka Rehabilitacyjno – Wypoczynkowego Zorza prowadzona jest działalność edukacyjna w tym:  szkolenia komputerowe – budowa komputera, internet, podstawowe programy, szkolenia z doradcą zawodowym w zakresie obejmującym tematy związane z podjęciem pierwszej pracy – również dla osób niepełnosprawnych, spotkania z psychologiem, szkolenia z zakresu niesienia pierwszej pomocy, szkolenia przy współpracy z policją, w tym szkolenie na temat przeciwdziałania nadużywaniu alkoholu, używania używek, przemocy w rodzinie i wiele innych. W ośrodku Zorza prowadzona jest działalność medyczna, w tym ordynacja i wykonywanie na zlecenia lekarza zabiegów rehabilitacyjnych.

Uwaga! W ośrodku Zorza nie oferuje się specjalistycznej rehabilitacji.

Ośrodek Rehabilitacyjno – Wypoczynkowy „Zorza” położony nad samym morzem (90 m do plaży – łagodny zjazd), obok wydmy. Składa się z dwóch budynków dwukondygnacyjnych.

Budynek I – pokoje 2,3,4 osobowe z pełnym węzłem sanitarnym. Częściowo wyposażone w lodówki. Pokoje na praterze przystosowane są dla osób z dysfunkcją narządu ruchu. Kilka pokoi posiada łazienki przystosowane dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich. W budynku tym znajduje się: dział rehabilitacji, salka gimnastyczna, salki szkoleniowe/świetlice, pralnia (płatna), dostęp do Internetu bezprzewodowego.

Budynek II – klimatyzowana jadalnia, salka widowiskowa.

Piękna plaża w Dziwnówku.

Na terenie ośrodka znajduje się:

Boisko trawiaste (do siatkówki, badmintona)

Plac zabaw dla dzieci

Miejsce na ognisko, grill

Stoły do ping-ponga

Wypożyczalnia kijków Nordic Walking i sprzętu sportowego

Recepcja

Dział rehabilitacji

Salka gimnastyczna

Sale wielofunkcyjne

Pralnia (płatna)

Klimatyzowana jadalnia

Internet bezprzewodowy w wybranych miejscach

Uwaga!

Ważne informacje:

 • W ośrodku nie ma windy i balkonów.
 • Ośrodek  nie posiada na wyposażeniu wózków bagażowych oraz nie dysponuje pracownikami na stanowisku „Boy hotelowy”.
 • Leżaki i parawany są udostępniane za dodatkową odpłatnością.
 • Pralnia-pralki automatyczne są udostępniane za dodatkową odpłatnością.
 • Sprzątanie pokoi jeden raz w tygodniu.
Menu
Skip to content