Szczyt sezonu w Dziwnówku.

W najbliższej okolicy Dziwnówka, funkcjonuje wiele wejść na plażę tzw. dzikich wejść. Największą zaletą jest bez wątpienia spokój i cisza. Przedstawiam jedno z takich wejść, jak widać jest to parking leśny, mniej więcej 300 metrów od dzikiej plaży. Na zdjęciu widać wiele samochodów jednak i tak na pobliskiej plaży jest o wiele mniej turystów niż w centrum miejscowości. Szczególnie pary znajdą tutaj, idealne miejsce dla siebie.

Pogoda wspaniała, temperatura bije kolejne rekordy, wakacyjna atmosfera udziela się wszystkim, zarówno osobom pracującym w Dziwnówku jak i turystom, wczasowiczom. Ośrodek oczywiście funkcjonuje w reżimie sanitarnym , jest pod ścisłym nadzorem Służb sanitarnych. Pomimo niewątpliwych obostrzeń np. na terenie ośrodka wymagane jest noszenie maseczki, humory dopisują wszystkim.

Pogoda wspaniała, jedzenie w ośrodku bardzo smaczne, można odczuć wszędzie letni nastrój wakacji, czy coś jeszcze jest potrzebne do szczęścia? Nie, w Dziwnówku jest to wszystko. Zapraszamy nad morze.

wejście na dziką plażę w Dziwnówku
Menu
Skip to content