Do rezerwacji pobytu w ORW Zorza wykorzystaj Bon Turystyczny, tylko do 31.03.2023.

Bon turystyczny

wspiera polskie rodziny i branżę turystyczną w czasie kryzysu wywołanego pandemią COVID-19. Bon ma wartość 500 zł na każde dziecko i przeznaczony jest na wypoczynek w Polsce. Ważność bonu została przedłużona aż do końca marca 2023 r.

Za pomocą bonu

można płacić m.in. za pobyt na turnusie rehabilitacyjnym, obozie harcerskim, sportowym czy rekreacyjnym na terenie Polski. Bon jest ważny do 31 marca 2023 r. i nie podlega wymianie na gotówkę ani inne środki płatnicze. Ważność bonu oznacza że do 31 marca 2023 musi nastąpić płatność bonem, którym można opłacić przedpłaty za usługę, która zostanie wykonana po tej dacie, termin wyjazdu może obejmować turnus np. w czasie wakacji.

W bazie podmiotów turystycznych

przyjmujących płatności bonem, dostępne są także obiekty wyróżnione przez Polską Organizację Turystyczną Certyfikatem Dobrych Praktyk – przyznawanym najlepszym obiektom turystycznym, zarówno tym realizującym płatności bonem jak i spełniającym wymogi innych ważnych dla turystów kategorii jak m.in. turystyka bez barier, zrównoważona czy też prozdrowotna.

ORW Zorza przyjmuje płatności bonem turystycznym, ośrodek został również wyróżniony Certyfikatem Dobrych Praktyk.

Rezerwacja miejsc – ORW Zorza , telefoniczna rezerwacja miejsc: 515 24 90 11

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wypełnij to pole
Wypełnij to pole
Proszę wpisać prawidłowy adres e-mail.
You need to agree with the terms to proceed

Bon turystyczny ważny do 31.03.2023
Menu
Skip to content