Praca szuka pracownika!

Praca nad morzem

Praca szuka Pracowników !

Do pracy w roku 2024 w Ośrodku Zorza, zatrudnimy następujące osoby:

Do działu medycznego:

Praca nad morzem w ośrodku rehabilitacyjnym przy plaży.
Praca nie tylko sezonowa, praca w ośrodku rehabilitacyjnym nad morzem.

Fizjoterapeutka

– Wykonywanie zabiegów rehabilitacyjnych Pacjentom przebywającym na turnusie rehabilitacyjnym, aktywne uczestnictwo w ordynacji zabiegów, ustalanie grafiku zabiegów. i inne prace.  Mile widziane referencje. Oferujemy dobre warunki i pracę w miłej atmosferze.

Pracownik kuchni

– wymagane doświadczenie. Mile widziane referencje. Oferujemy dobre warunki i pracę w miłej atmosferze.

Pokojowa

– wymagane doświadczenie. Mile widziane referencje. Oferujemy dobre warunki i pracę w miłej atmosferze.

Praca od maja do października 2024.
Gwarantujemy dobrą atmosferę i warunki pracy.
Zgłoszenia, pytania tylko w formie pisemnej pod adres: biuro@orwzorza.pl
W temacie wiadomości proszę dopisać PRACA

Dziwnówek, Jedna z miejscowości gminy Dziwnów leżąca na wschód od Dziwnowa. Ta mała miejscowość letniskowa położona jest u nasady Mierzei Dziwnowskiej pomiędzy Morzem Bałtyckim, a Zatoką Wrzosowską (północna część Zalewu Kamieńskiego). Jest to wioska niebywale urokliwa, a to za przyczyną m.in. piętrowych zabudowań i wąskich uliczek. Brak tu co prawda zabytków, gdyż powstałe pod koniec XIX w. kąpielisko dopiero ostatnio rozbudowano. Dziwnówek posiada dobre warunki do uprawiania turystyki pieszej i rowerowej oraz sportów wodnych i wędkarstwa. Śmiało można wybrać się na rowerową wycieczkę do Łukęcina, Pobierowa, Dziwnowa czy Kamienia Pomorskiego. Największą atrakcją jest czyste morze oraz szeroka, piaszczysta i strzeżona plaża z drobnym i jasnym piaskiem, na którą schodzi się łagodnym zejściem obok ośrodka.

Niebieska mini latarnia usytuowana przy skrzyżowaniu głównych ulic: Wolności i Kamieńskiej, stanowi sklep z pamiątkami i jest charakterystycznym dla Dziwnówka obiektem. Miejscem Pamięci Narodowej jest pomnik poświęcony polskim żołnierzom, którzy stoczyli bój o Dziwnówek w 1945 r. Pomnik usytuowany jest przy rozwidleniu dróg do Dziwnowa, Kamienia Pomorskiego i Pobierowa. Dziwnówek znany jest także z atrakcyjnych turystycznie okolic. Ze względu na niesamowite widoki warto przyjechać do Wrzosowa. Na miejscu znajduje się śliczny dworek oraz park podworski z ciekawymi gatunkami drzew.
Łączą się tu drogi: numer 102 z Międzyzdrojów do Kamienia Pomorskiego i biegnąca ze wschodu wzdłuż wybrzeża droga numer 103. Można dojechać tu samochodem lub skorzystać z linii PKS.

Autobusy dojeżdżają do samego centrum Dziwnówka na ulicę Kamieńską. Kursują m.in. do Kamienia Pomorskiego, Szczecina. Kołobrzegu, Koszalina. Międzyzdrojów. Świnoujścia, Wolina.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wypełnij to pole
Wypełnij to pole
Proszę wpisać prawidłowy adres e-mail.
You need to agree with the terms to proceed

Praca nad morzem w ośrodku rehabilitacyjnym przy plaży.
Menu
Skip to content