W Ośrodku Zorza, turnus rehabilitacyjny to nie tylko leczenie, ale także wypoczynek i relaks. W ciągu dnia, możesz skorzystać z animacji i innych atrakcji, które pomogą Ci zrelaksować się i zapomnieć o codziennych troskach. Wieczorem, zachód słońca to jest ukoronowanie dnia. 👑 Jeśli szukasz turnusu rehabilitacyjnego z dofinansowaniem z PFRON, to Ośrodek Zorza jest idealnym miejscem dla Ciebie. Ośrodek oferuje turnusy rehabilitacyjne z dofinansowaniem z PFRON dla osób z orzeczeniem o niepełnosprawności. Dzięki temu, turnus rehabilitacyjny w Ośrodku Zorza jest dostęp-ny prawie dla każdego. W Ośrodku Zorza, turnus rehabilitacyjny to nie tylko czas na leczenie, ale także na romantyczne chwi-le we dwoje. Wspólnie, możecie podziwiać piękno Dziwnówka i zachwycać się niesamowitymi za-chodami słońca. Wieczorem, przy dźwiękach szumu fal, możecie spacerować po plaży, trzymając się za ręce i delektując się każdą chwilą patrząc sobie w oczy… 👀😻 Turnus rehabilitacyjny w Ośrodku Zorza to także idealna okazja na odkrycie piękna Dziwnówka. W ciągu dnia, możesz skorzystać z różnych atrakcji, takich jak wycieczki rowerowe, spacery po okolicy, czy rejsy statkiem. Wieczorem natomiast, odrobinę przyjemności doda wizyta w jednej z okolicznych kawiarni gdzie patrząc sobie w oczy i dotykając kolanami możecie przeżywać niesamowite chwile które się pamięta bardzo długo.… 🖊🖊

Praca nad morzem

Praca szuka Pracowników !

Do pracy w roku 2024 w Ośrodku Zorza, zatrudnimy następujące osoby:

https://orwzorza.pl/zabiegi-rehabilitacyjne/
Najlepsza praca dla fizjoterapeutki, praca w ORW Zorza.

Do działu medycznego:

Fizjoterapeutka – Wykonywanie zabiegów rehabilitacyjnych Pacjentom przebywającym na turnusie rehabilitacyjnym. Mile widziane referencje. Oferujemy dobre warunki i pracę w miłej atmosferze.

Pracownik kuchni – wymagane doświadczenie. Mile widziane referencje. Oferujemy dobre warunki i pracę w miłej atmosferze.

Pokojowa – wymagane doświadczenie. Mile widziane referencje. Oferujemy dobre warunki i pracę w miłej atmosferze.

Praca od maja do października 2024.
  • Gwarantujemy dobrą atmosferę i warunki pracy.
  • Zgłoszenia, pytania tylko w formie pisemnej pod adres: recepcja@orwzorza.pl 
  • W temacie wiadomości proszę dopisać PRACA

Dziwnówek 72-420

ul. 1 maja 17

Czekamy na Państwa kontakt

pon. – pt od 8.00 do 16.00

727768380, 515249011

recepcja2@orwzorza.pl

Menu
Skip to content