W Ośrodku Zorza, turnus rehabilitacyjny to nie tylko leczenie, ale także wypoczynek i relaks. W ciągu dnia, możesz skorzystać z animacji i innych atrakcji, które pomogą Ci zrelaksować się i zapomnieć o codziennych troskach. Wieczorem, zachód słońca to jest ukoronowanie dnia. 👑 Jeśli szukasz turnusu rehabilitacyjnego z dofinansowaniem z PFRON, to Ośrodek Zorza jest idealnym miejscem dla Ciebie. Ośrodek oferuje turnusy rehabilitacyjne z dofinansowaniem z PFRON dla osób z orzeczeniem o niepełnosprawności. Dzięki temu, turnus rehabilitacyjny w Ośrodku Zorza jest dostęp-ny prawie dla każdego. W Ośrodku Zorza, turnus rehabilitacyjny to nie tylko czas na leczenie, ale także na romantyczne chwi-le we dwoje. Wspólnie, możecie podziwiać piękno Dziwnówka i zachwycać się niesamowitymi za-chodami słońca. Wieczorem, przy dźwiękach szumu fal, możecie spacerować po plaży, trzymając się za ręce i delektując się każdą chwilą patrząc sobie w oczy… 👀😻 Turnus rehabilitacyjny w Ośrodku Zorza to także idealna okazja na odkrycie piękna Dziwnówka. W ciągu dnia, możesz skorzystać z różnych atrakcji, takich jak wycieczki rowerowe, spacery po okolicy, czy rejsy statkiem. Wieczorem natomiast, odrobinę przyjemności doda wizyta w jednej z okolicznych kawiarni gdzie patrząc sobie w oczy i dotykając kolanami możecie przeżywać niesamowite chwile które się pamięta bardzo długo.… 🖊🖊

Dziwnów

Dziwnów,

3 km od ośrodka Zorza

Aleja Gwiazd Sportu

Ta słynna ulica biegnie wzdłuż nowoczesnej hali sportowej. Na niej znajdują się marmurowe płyty z replikami medali mistrzów polskiego sportu, takich jak Irena Szewińska, Maria Kwaśniewska – Maliszewska, Paweł Nastula, Grzegorz Lato, Jerzy Kulej, Kazimierz Górski, Agnieszka Rylik.
Z każdym rokiem, podczas Festiwalu Gwiazd Sportu medali przybywa, a w tym najważniejszym tutejszym wydarzeniu uczestniczą najsłynniejsi polscy sportowcy. Byli tu m.in: Mariusz Pudzianowski, Dariusz Michalczewski, Otylia Jędrzejczak, Robert Sycz i Tomasz Kucharski

 

Most zwodzony
Most zwodzony w Dziwnowie, mocnym akcentem na turystycznej mapie Gminy Dziwnów.
#ZorzaDziwnowek

Most zwodzony przerzucony przez rzekę Dziwna to jeden z nielicznych obiektów tego typu w Europie. Rozciąga się z niego wspaniały widok na rzekę, która w tym miejscu tworzy malownicze rozlewisko. Pływające po rzece kutry sprawiają, że miejsce to nabiera jeszcze większego uroku.

Wybrzeże Kościuszkowskie

Przy Wybrzeżu Kościuszkowskim w Dziwnowie cumują piękne statki turystyczne utrzymane w stylu okrętów pirackich. „Korsarz” i „Victoria”, bo takie są ich nazwy, wypływają w rejsy w morze i po Zalewie Kamieńskim do Kamienia Pomorskiego. Płynąc nimi zobaczyć można podnoszenie mostu zwodzonego – to naprawdę rzadki widok w Polsce. Taka wycieczka na pewno stanie się niezapomnianym przeżyciem dla dzieci.

Menu
Skip to content