W Ośrodku Zorza, turnus rehabilitacyjny to nie tylko leczenie, ale także wypoczynek i relaks. W ciągu dnia, możesz skorzystać z animacji i innych atrakcji, które pomogą Ci zrelaksować się i zapomnieć o codziennych troskach. Wieczorem, zachód słońca to jest ukoronowanie dnia. 👑 Jeśli szukasz turnusu rehabilitacyjnego z dofinansowaniem z PFRON, to Ośrodek Zorza jest idealnym miejscem dla Ciebie. Ośrodek oferuje turnusy rehabilitacyjne z dofinansowaniem z PFRON dla osób z orzeczeniem o niepełnosprawności. Dzięki temu, turnus rehabilitacyjny w Ośrodku Zorza jest dostęp-ny prawie dla każdego. W Ośrodku Zorza, turnus rehabilitacyjny to nie tylko czas na leczenie, ale także na romantyczne chwi-le we dwoje. Wspólnie, możecie podziwiać piękno Dziwnówka i zachwycać się niesamowitymi za-chodami słońca. Wieczorem, przy dźwiękach szumu fal, możecie spacerować po plaży, trzymając się za ręce i delektując się każdą chwilą patrząc sobie w oczy… 👀😻 Turnus rehabilitacyjny w Ośrodku Zorza to także idealna okazja na odkrycie piękna Dziwnówka. W ciągu dnia, możesz skorzystać z różnych atrakcji, takich jak wycieczki rowerowe, spacery po okolicy, czy rejsy statkiem. Wieczorem natomiast, odrobinę przyjemności doda wizyta w jednej z okolicznych kawiarni gdzie patrząc sobie w oczy i dotykając kolanami możecie przeżywać niesamowite chwile które się pamięta bardzo długo.… 🖊🖊

Dziwnówek, miejscowość mało znana…

Wiele osób bywało w Dziwnówku dawno temu, ostatnio omijając tą piękną niewielką ale jakże malowniczą miejscowość. W dobie pandemii, w tym roku z wiadomych celów, wolą jechać do mniejszych miejscowości. Gdy po latach wracają do Dziwnówka, zdarza się że byli Goście przychodzą do ośrodka Zorza. Podziwiają zmiany w obiekcie oraz samej miejscowości. Podziwiają nowe ulice, skwery pełne kwiatów, nowe ławki, piękne klimatyczne oświetlenie deptaków wieczorową porą, nowe budynki i oczywiście to co najbardziej przyciąga – NOWA PLAŻA. Bezpieczna, szeroka z nowymi ostrogami, czysta i przyjazna turystom.

Od kilku lat plaża w Dziwnówku zdobywa „Błękitną flagę” , wyróżnienie to przyznawane jest, tylko nielicznym plażom spełniającym wysokie wymagania.

Projekt „Błękitna flaga” – poczytaj tutaj

Warto przyjechać do Dziwnówka, piękna pogoda i liczne atrakcje czekają na turystów.

Menu
Skip to content